iSideWith’in 41 ülkede siyasi görüş anketlerimize 2.7 milyardan fazla cevabı var. Bu görüşler, akademik veya siyaset bilimi araştırmaları için özel veri setleri olarak mevcuttur. Self servis aracımız seçmen siyasi üyeliği, ideoloji, eyalet, şehir, posta kodu, oy verme bölgesi ve tavsiye web sitesi tarafından bölümlendirilen popüler konularla ilgili veri setlerini indirmenize izin veriyor. Sayım verileri tahminleri yaş, gelir, ırk ve eğitime göre mevcuttur. Seçmenler hakkında kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler asla dahil edilmez.

Veri kümesi indir

iSideWith politik yoklama ile, içinde milyonlarca seçmenden fikirli görüşler almayı kolaylaştırır Turkey veya yerel bölgenizde. Soruyu siz yaratırsınız ve sonuçlarınızın ayrıntılı coğrafi ve demografik analizlerini size sunarız.

Özel bir anket oluştur

iSideWith, seçmenlerin oy kullandığı en büyük destinasyondur. Turkey . Hedefli görüntü ve video reklamlarıyla amacınıza, kampanyanıza veya hizmetinize yönelik farkındalığı ve desteği arttırın.

Bir reklam kampanyası başlat

İSideWith e-posta abonelik servisi, ilgilenen seçmenleri hedeflenen bir amaç veya kampanyayla birleştirir. İkili katılımla, seçmenler açıkça sizinle gelecekteki iletişimi kabul eder ve e-postayla onaylar. Bu, etkin bir şekilde ilgilenen ve sorununuzla ilgilenen oldukça hedefli bir liste sunar.

Bir e-posta kayıt kampanyası başlat