Siyasi sınav deneyin

Sık Sorulan Sorular

Candidate Match: How important is this issue?

Ben sonuçları ile katılmıyorum. Bu şey doğru mudur?
Bu soru genellikle birkaç soru (az 15 az) cevap kullanıcılar tarafından sorulan, sadece evet / hayır tercih cevaplar ve her konunun önemini ağırlık yok. Senin sonuçların doğruluğunu artırmak için, solunda "önem" bar tıklayarak en doğru "başka bir duruş seçin" tıklayarak inançlarını yansıtan duruşu ve kilo her konunun önemi seçin, tüm sorulara cevap emin olun Her bir soru.

Bu sorular çok basit evet yol / hayır cevapları için karmaşık bir hal almaktadır. Nasıl doğru onlara cevap bekliyorsun?
Bu soru genellikle Javascript kullanımını kapatmışsınız veya "başka bir duruş seçin" seçeneğini fark yoktur kullanıcılar tarafından sorulan yarışma sayfasında. "Başka bir duruş seçin" tık daha nüanslı cevaplar gösterecektir ve çoğu durumda daha doğru sonuçlar verecektir de. Bu cevaplar tatmin edici değilse, size "Kendi duruşunu gönderebilirsiniz" olabilir. Kendi duruşunu gönderme herhangi adayları maç olmayacak ama bize popüler tutumlarını gözden adaylara onları maç sağlayacak ve resmi duruşu olarak ekleyebilirsiniz.

Candidate Match: Choose another stance

Bu web sitesi sahibi olduğu (hangisi aday sevmediğiniz / parti / kurum)?
Hayır, herhangi bir aday, siyasi parti, kurumsal sponsorlar, yatırımcılar, ya da çıkar grupları ile bağlantısı yoktur. Sadece bu ikimiz sorunları oylama fikrini destekleyen sizin gibi kullanıcılar, ısırıkları gelmiyor yardımıyla.

Nasıl aday algoritması çalışmayı maç mı?
Cevaplarınız değişken yüzde skalasına göre her adayın cevapları eşleştirilir. Bu değişkenler aday bu tutumu düzenledi ne kadar süre (passion faktörleri (aday resmi duruşu "benzer" duruşu ne kadar benzer olduğunu, onların platformda bir önceliktir, konu hakkında ne sıklıkta konuşmak yok) ve güven faktörleri içerir ,) onların oylama kayıt ve tarihi bu duruşu teyit etmez, geçmişte bu tutumunu değiştirdi var. Örneğin, soru üzerine "Sen Esrar yasallaştırma destekliyor musunuz?" Rand Paul uyuşturucu savaşı her fırsatta eleştirmekten olmuştur ve saksı kullanıcıları hapse gerektiğini söyledi. Rick Perry, her devletin esrar yasallaştırmak için karar vermek mümkün olması gerektiğini söyledi. Perry "Evet" cevabını çok düşük bir maç sahipken Paul "Evet" cevabını çok yüksek maçı var.

Candidate Match: Show more questions

Arkadaşlarım sonuçlarını görüntülerken, onlar alamadım sorularını yanıtladı. Farklı bir sınav aldın mı?
Bu soru genellikle sınav sayfasındaki Ekonomi, Dış Politika ve İç Sorunlar bölümleri altında göster "Daha Sorular" bağlantısını fark yoktur kullanıcılar tarafından istenir. Bu bağlantıyı tıkladığınızda daha fazla soru gösterecektir.

Sonuçlarına ilişkin veriler her eyalette muhtemel seçmen temsili bir örnek Haritayı mı?
Hayır, sonuç harita ve devlet-by-devlet sonuçları sınav değil, oy verecek tüm kullanıcılar almış kullanıcıların 3 ay firar ortalamasını yansıtır. Geleneksel anketler belirli bir oylama ilçesinde muhtemel seçmenler bir örneğini çağırır ve genellikle adayları ve sorunları hakkında doğrudan soru sorma. Bizim harita üzerinde veriler, her devlet kullanıcılarının iSideWith sınavı yanıtladı nasıl dayanmaktadır.

Nasıl bir adayın tutumunu belirler?
Biz iyice adaylar duruşları araştırma ve kampanya süresince değiştirirseniz bunları güncelleyin. Biz kullanmak ve resmi duruşu olarak onların en son belirtilen pozisyona, bir bağlantı sağlar. Bir adayın tutumlarını değiştiren her zaman onlar sorun için daha düşük bir mahkumiyet puanı alırsınız. Daha düşük olan bir aday mahkumiyet puanı o konudaki tutumlarını hiç değişmedi aday olarak şiddetle maç olmayacak.

Nasıl tahrifat ve sonuçları harita ve devlet-by-devlet sonuçlarında gönderimler yinelenen engellerim?
Biz kurcalamayı önlemek nasıl yayınlamak değil, ama biz bulma ve tahrif veya gönderimler yinelenen atarak yerinde sofistike önlemleri var.

Candidate Match: Similar candidate stance

"Benzer duruşları" bazıları çok gevşek eşleştirilir. Algoritma düşünün mu?
Evet, soru bakınız aday maç algoritması nasıl çalışır?

Nasıl sürekli duruş değiştiren bir aday maç?
Onlar değiştirmek eğer / ne zaman biz sürekli duruş seçimi izleme ve güncelleme vardır. Bir duruş çok sağlam olan bir adayın bu tutumu eşleşmiyor kayıt veya geçmiş eylemleri oylama var bir aday daha o duruşu daha güçlü uyumludur. Ayrıca soru bakınız nasıl aday maç algoritması çalışır?

Eğer sonuçlarda hangi aday ve ekleyebilirim?
Biz devlet sonraki seçimlerde oy pusulasında olması nitelikli adayları kapsar. Şu anda 2016 Cumhurbaşkanlığı Kafkaslar ve Primaries oy pusulasında görünecektir adayları yer vardır. 2016 yılında biz Genel Seçim Cumhurbaşkanlığı Adayları, Kongre Adaylar, Devlet Meclisi ve Senato Adaylar ve şehir adayları yer alacak.

Candidate Match: View my results

Ben birkaç hafta önce sınav aldı. Nasıl benim cevapları alabilirsiniz?
Eğer üzerinde sınav aldı aynı bilgisayarı ve tarayıcıyı kullanıyorsanız, sizin sonuçlara götürecektir "Benim sonuçlarını görüntülemek" diyor sitenin sağ üst köşesinde bir düğme olacak. Biz çok sınav tamamlandıktan sonra size sonuçları sayfasına yer imi tavsiye ederiz. Biz bilerek gizlilik endişeleri önlemek için (e-posta adresiniz girerek) herhangi bir giriş özellikleri olmadan siteyi inşa.

Uluslararası ve yerel kullanım için sınav uyarlayabilirsiniz?
Evet. Ülkelerin tam listesine buradan bakın.

Ne yardım için ne yapabilirim?
1. Bize sitesi daha iyi yardımcı olun. Önerilerinizi bize e-posta.
Arkadaşlarınıza söyleyin 2..
3. PayPal üzerinden Sizin maddi destek bu site çalıştıran tutmak budur.

English Türk